Sagopa Kajmer’e Eski Menajerinden Şok Suçlama

Sevilen rapçi Sagopa Kajmer’e eski menajeri şok suçlamalarda bulundu. Eski menajeri Alican Metin Parlak sansasyonel iddialarda bulundu. Parlak, Instagram hesabı üzerinden eskiden birlikte çalıştığı sanatçı hakkında söyledikleri ağızları açık bıraktı.

Sagopa Kajmer’le aralarında geçen bir WhatsApp konuşmasının ekran görüntüsünü paylaşan Alican Parlak, ünlü rapçinin attığı bir ses kaydını da paylaştı.

VERGİ KAÇIRDIĞI İDDİASI

Parlak’ın iddiaları şöyle:

“‘Ne olacak ya ‘Ben ‘Sakolpa’yım. Ben uyuşturucudan bile yakalandım 40 bin dolar verdim, serbest kaldım. Bana hiçbir şey olmaz’ diyen kimdi? Kendin vergi kaçırıyorsun. Yılda en az 60 bin tane, 70 bin tane kaçak plak sokuyorsun. Kaçak, vergisiz. Bir de vergi kaçırıyorsun. Dijital gelirlerin hepsini nakit olarak çekiyorsun. Müşavirle beraber… Şimdi ben mi çete oluyorum.

‘Savcılıkta koruma talebim mevcut. Unutmayın kimse devletten, adaletten üstün değildir. Ben ölsem, vurulsam bile bu davadan, bu olaydan vazgeçmeyeceğim. Sizin hakkınız yendiğinde, siz tehdit edildiğinizde; ailenizle, sevdiklerinizle, kendi can güvenliğinizle… O zaman anlarsınız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x